Jaunumi


Nacionālās apvienības VL/TB/LNNK koris aicina dziedāt! PDF Drukāt E-pasts

Šī gada sākumā izveidotais Nacionālās apvienības VL/TB/LNNK koris aicina visus biedrus, atbalstītājus un citus interesentus dziedāt! Kori apņēmies vadīt pazīstamais latviešu kordiriģents Edgars Račevskis, un viņa vīzija – sapulcināt pēc iespējas kuplāku dziedātāju pulku.


Piedalīties aicināti visi, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un līdzšinējās pieredzes. Mēģinājumi notiek katru ceturtdienu 19:00 Merķeļa ielā 11.


Sīkāka informāciju un pieteikšanās – Laura Dabare 29855688 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

koris

 
Rīkojies pareizi! BALSO PRET! PDF Drukāt E-pasts

velesanu zime

Sestdien, 2012.gada 18.februārī notiks tautas nobalsošana par likumprojektu „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē”. Likumprojekts paredz mainīt Satversmes 4., 18., 21., 101. un 104. pantu, iekļaujot tajos nosacījumu par krievu valodu kā otru valsts valodu, nosakot, ka arī pašvaldībās darba valodas ir latviešu un krievu valodas un ikvienam ir tiesības saņemt informāciju latviešu un krievu valodās.

Tautas nobalsošanas zīmē būs jautājums „Vai jūs esat par likumprojekta „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē” pieņemšanu, kas paredz krievu valodai noteikt otras valsts valodas statusu?”.

plakats

 
Informācija tiem Latvijas pilsoņiem, kuri referenduma dienā būs ārpus Latvijas PDF Drukāt E-pasts

Vēlēšanu iecirkņi ārvalstīs:

iecirkni

iecirkni2

iecirkni3

iecirkni4

iecirkni5

iecirkni6

Informācija ārzemēs dzīvojošajiem vai ārpus Latvijas izbraukušajiem Latvijas pilsoņiem, kuri referenduma dienā 18.februārī nevarēs ierasties balsošanas iecirknī Latvijas konsulārajā iestādē. Jums ir iespēja izmantot savas tiesības un balsot pa pastu.

 • pieteikties pasta balsošanai var no 10.janvāŗa līdz 4.februārim (jo drīzāk, jo labāk!);
 • te ir iesnieguma veidlapa http://web.cvk.lv/pub/upload_file/TN_2012/Iesniegums%20balsosanai%20pa%20pastu.pdf;
 • te ir diplomātisko pārstāvniecību saraksts, kur var pieteikties http://web.cvk.lv/pub/public/30295.html;
 • iesniedzot iesniegumu, jāuzrāda Latvijas pilsoņa pase;
 • iesniegumu nodot var arī cits cilvēks;
 • uz iesniegumā minēto adresi vēlēšanu materiālus (balsošanas zīmi, balsošanas aploksni, reģistrācijas lapu) nosūta ne vēlāk kā 8.februārī;
 • kad balsošanas zīmē nobalsots, tā jāliek balsošanas aploksnē un aploksne jāaizlīmē;
 • aizlīmētā balsošanas aploksne jāliek pasta aploksnē kopā ar reģistrācijas lapu, un pasta aploksne jāaizlīmē;
 • uz pasta aploksnes jāuzraksta kārtas numurs, ar kādu vēlētājs reģistrēts pasta balsošanas sarakstā, jāatzīmē, ka tajā ir balsošanas aploksne, un nekavējoties jāsūta iecirkņa komisijai, kas atsūtījusi nobalsošanas dokumentus;
 • iecirkņa komisija atvērs tikai tās pasta aploksnes, kuras būs saņemtas līdz balsu skaitīšanas sākšanai!
 • te ir pasta balsošanas instrukcijas http://web.cvk.lv/pub/public/30270.htmlhttp://web.cvk.lv/pub/public/30274.html
 
Darbu sācis CVK uzziņu tālrunis tautas nobalsošanai 67049999 PDF Drukāt E-pasts

Gatavojoties 18.februāra tautas nobalsošanai par likumprojektu "Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē", no šodienas darbu sācis Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) diennakts uzziņu tālrunis 67049999.

Tālrunis vēlētājiem būs pieejams līdz 19.februārim. Piezvanot uz CVK uzziņu tālruni, iespējams noskaidrot balsošanai ērtākā vēlēšanu iecirkņa atrašanās vietu, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem par balsošanas kārtību un balsošanas iespējām Latvijā un ārvalstīs.

 

Ja kādi jautājumi nebūs uzziņu tālruņa datu bāzē, zvanītāja jautājums tiks piereģistrēts, atbilde uz jautājumu noskaidrota un klientam tiks atzvanīts.

 

 

 

 

 

Informācija pārpublicēta no www.nra.lv

 
Konkursa "Sargāsim savu valodu" rezultāti PDF Drukāt E-pasts

Paldies visiem, kuri piedalījās konkursā un iesūtīja savus variantus. Lūk, pieci interesantākie piefiksētie gadījumi, kuru autori (iesūtītāji) saņems solītās balvas!

jelgava

sludeklis

kapnes

karte

karte2

 

SARGĀSIM SAVU VALODU!

 
« SākumsIepriekšējā616263646566NākamāBeigas »

65 lapa no 66
PGT SocialWeb - Copyright © 2010 by pagit.eu