Jaunumi


Nacionāla valsts Latvija PDF Drukāt E-pasts

Latvija 2012.gada 18.februāra tautas nobalsošanā ir saņēmusi Latvijas pilsoņu kopskaita konstitucionālā vairākuma atbalstu valsts valodai kā negrozāmai vērtībai.

 

Pret divvalodību ir nobalsojis pārliecinošs Latvijas pilsoņu kopskaita vairākums.

 

Līdz ar to jebkādi mēģinājumi grozīt valsts valodas statusu Latvijā ir juridiski neiespējami.

 

Latvijas Republika ir stingri nosargājusi savu valstiskās dibināšanas pamatu — latviešu tautas pašnoteikšanās tiesības.

 

Un tas nav grozāms mūžīgi mūžos.

 

Te ir iespējams iegūt pilnu informāciju par balsošanas rezultātiem:
http://www.tn2012.cvk.lv/

 
Kā nobalsot PRET divvalodību, ja nav iespējams nokļūt līdz balsošanas iecirknim? PDF Drukāt E-pasts

Latvijā ir ļoti daudz vecāka gadagājuma cilvēku, kuriem tautas nobalsošanas dienā 18.februārī būs grūti vai pat neiespējami nokļūt līdz balsošanas iecirknim dažādu apstākļu dēļ. Ikviens no viņiem vēlētos balsot PRET divvalodību, bet nav neviena, kas palīdzētu...

Līdz tautas nobalsošanai atlikušajās dienās apzināsim visus savus radus, draugus, paziņas, paziņu paziņas, kaimiņus, kam vajadzīga mūsu palīdzība. 18.februārī sēdīsimies pie sava spēkrata stūres un vedīsim viņus uz balsošanas iecirkni (un atpakaļ).

Tas būs svētīgs darbs mūsu mīļās Latvijas nākotnei!

Ja nav iespējams nodrošināt nokļūšanu līdz balsošanas iecirknim, tad palīdzēsim viņiem uzrakstīt pieteikumu iecirkņa komisijai par balsošanu savā dzīvesvietā.

uzsaukums

 

Informācija par balsošanu mājās tiem Latvijas pilsoņiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar ierasties balsošanas telpās:

Balsot savā atrašanās vietā drīkst vēlētāji, kas veselības stāvokļa dēļ nevar nobalsot vēlēšanu iecirknī, un šo vēlētāju aprūpētāji. Citi balsot ārpus balsošanas telpām nedrīkst! Pieteikties balsošanai atrašanās vietā var no 8. februāra līdz 18. februārim, uzrakstot iesniegumu.

Iesniegumā (veidlapas attēls pievienots zemāk, http://web.cvk.lv/pub/upload_file/Iesniegums_balsosanai%20atrasanas%20vieta.pdf ) jānorāda:

1) vēlētāja vārds, uzvārds, personas kods;

2) iemesls, kāpēc nepieciešama balsošana atrašanās vietā;

3) adrese, kur jāierodas vēlēšanu komisijai;

4) kontakttālrunis;

5) vēlams norādīt arī ēkas ārdurvju kodu, ja tāds ir.

Iesniegums jānogādā iecerētai balsošanas vietai tuvākajā vēlēšanu iecirknī (visu Latvijas iecirkņu saraksts: http://web.cvk.lv/pub/public/30314.html) tā darba laikā. No 8. līdz 17. februārim vēlēšanu iecirkņu darba laiks būs četras stundas dienā.

Iesniegumu vēlēšanu iecirknī drīkst nogādāt jebkāda vēlētāja uzticības persona – radi, draugi, paziņas, kaimiņi, pastnieks, sociālās aprūpes darbinieks utt. Vēlētāja uzticības persona iesniegumu vēlētāja vārdā var aizpildīt arī vēlēšanu iecirknī. Tad iesniegumā papildus norādāms uzticības personas vārds un uzvārds.

Iesniegumu drīkst rakstīt arī brīvā formā.

Iesniegumu vēlēšanu iecirknī drīkst nogādāt arī tautas nobalsošanas dienā — 18. februārī. Tomēr jāliek vērā, ka vēlēšanu komisijai obligāti jāapmierina tikai tie iesniegumi, kurus tā saņēmusi līdz 12.00. Pēc 12.00 saņemtie iesniegumi ir apmierināmi, ja komisijas darbiniekiem iespējams ierasties vēlētāja atrašanās vietā līdz vēlēšanu iecirkņa slēgšanai 22.00.

Dokumenti:

veidlapa

 
Nacionālās apvienības VL/TB/LNNK koris aicina dziedāt! PDF Drukāt E-pasts

Šī gada sākumā izveidotais Nacionālās apvienības VL/TB/LNNK koris aicina visus biedrus, atbalstītājus un citus interesentus dziedāt! Kori apņēmies vadīt pazīstamais latviešu kordiriģents Edgars Račevskis, un viņa vīzija – sapulcināt pēc iespējas kuplāku dziedātāju pulku.


Piedalīties aicināti visi, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un līdzšinējās pieredzes. Mēģinājumi notiek katru ceturtdienu 19:00 Merķeļa ielā 11.


Sīkāka informāciju un pieteikšanās – Laura Dabare 29855688 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

koris

 
Rīkojies pareizi! BALSO PRET! PDF Drukāt E-pasts

velesanu zime

Sestdien, 2012.gada 18.februārī notiks tautas nobalsošana par likumprojektu „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē”. Likumprojekts paredz mainīt Satversmes 4., 18., 21., 101. un 104. pantu, iekļaujot tajos nosacījumu par krievu valodu kā otru valsts valodu, nosakot, ka arī pašvaldībās darba valodas ir latviešu un krievu valodas un ikvienam ir tiesības saņemt informāciju latviešu un krievu valodās.

Tautas nobalsošanas zīmē būs jautājums „Vai jūs esat par likumprojekta „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē” pieņemšanu, kas paredz krievu valodai noteikt otras valsts valodas statusu?”.

plakats

 
Informācija tiem Latvijas pilsoņiem, kuri referenduma dienā būs ārpus Latvijas PDF Drukāt E-pasts

Vēlēšanu iecirkņi ārvalstīs:

iecirkni

iecirkni2

iecirkni3

iecirkni4

iecirkni5

iecirkni6

Informācija ārzemēs dzīvojošajiem vai ārpus Latvijas izbraukušajiem Latvijas pilsoņiem, kuri referenduma dienā 18.februārī nevarēs ierasties balsošanas iecirknī Latvijas konsulārajā iestādē. Jums ir iespēja izmantot savas tiesības un balsot pa pastu.

 • pieteikties pasta balsošanai var no 10.janvāŗa līdz 4.februārim (jo drīzāk, jo labāk!);
 • te ir iesnieguma veidlapa http://web.cvk.lv/pub/upload_file/TN_2012/Iesniegums%20balsosanai%20pa%20pastu.pdf;
 • te ir diplomātisko pārstāvniecību saraksts, kur var pieteikties http://web.cvk.lv/pub/public/30295.html;
 • iesniedzot iesniegumu, jāuzrāda Latvijas pilsoņa pase;
 • iesniegumu nodot var arī cits cilvēks;
 • uz iesniegumā minēto adresi vēlēšanu materiālus (balsošanas zīmi, balsošanas aploksni, reģistrācijas lapu) nosūta ne vēlāk kā 8.februārī;
 • kad balsošanas zīmē nobalsots, tā jāliek balsošanas aploksnē un aploksne jāaizlīmē;
 • aizlīmētā balsošanas aploksne jāliek pasta aploksnē kopā ar reģistrācijas lapu, un pasta aploksne jāaizlīmē;
 • uz pasta aploksnes jāuzraksta kārtas numurs, ar kādu vēlētājs reģistrēts pasta balsošanas sarakstā, jāatzīmē, ka tajā ir balsošanas aploksne, un nekavējoties jāsūta iecirkņa komisijai, kas atsūtījusi nobalsošanas dokumentus;
 • iecirkņa komisija atvērs tikai tās pasta aploksnes, kuras būs saņemtas līdz balsu skaitīšanas sākšanai!
 • te ir pasta balsošanas instrukcijas http://web.cvk.lv/pub/public/30270.htmlhttp://web.cvk.lv/pub/public/30274.html
 
« SākumsIepriekšējā61626364656667NākamāBeigas »

65 lapa no 67
PGT SocialWeb - Copyright © 2010 by pagit.eu